Atsakymai į visus vartotojų klausimus: apsilankykite naujoje ECC-Net svetainėje!

16 gruodžio, 2021

Turite klausimų apie vartotojų teises Europoje? Mes turime atsakymus.

Ką daryti, jeigu skrydis atšauktas? Kaip išvengti papildomų mokesčių už automobilio nuomą? Kur kreiptis pagalbos, jeigu internetu užsakyta prekė nebuvo pristatyta? Visus atsakymus ir daugiau rasite eccnet.eu.

Europos vartotojų centrų tinklo (ECC-Net) naujoje svetainėje eccnet.eu pateikiama informacija Europos vartotojams aktualiomis temomis. Tarptautinė ECC-Net narių iš Nyderlandų, Airijos, Švedijos, Italijos, Kipro ir Vokietijos komanda kartu sukūrė vartotojų teisių informacijos portalą ir vartotojui patogią naudotis skaitmeninę platformą, leidžiančią sužinoti apie jūsų vartotojų teises ES ir EEE.

Kas mes esame
Europos vartotojų centrų tinklas (ECC-Net) teikia konsultacijas vartotojams Europoje apie jų vartotojų teises ir teisinę apsaugą perkant ar keliaujant kitoje Europos Sąjungos valstybėje narėje ar Europos Ekonominės Erdvės valstybėje. Apsilankykite svetainėje, kur rasite praktinių patarimų kaip pasinaudoti savo vartotojų teisėmis ir kur kreiptis pagalbos, jei kyla problemų.

Kaip galime padėti
Kilus vartotojo-verslininko ginčui, padėsime ikiteisminiu būdu rasti draugišką sprendimą, tiesiogiai susisiekdami su verslininku, su kuriuo turite problemų. Užtikrinsime, kad būtumėte informuoti apie savo teises ir gautumėte profesionalią pagalbą jūsų gimtąja kalba.

Susisiekite
Be daugybės informacijos, svetainėje eccnet.eu rasite visų ES ir tam tikrose EEE šalyse – Norvegijoje ir Islandijoje, esančių Europos vartotojų centrų kontaktus, kuriais galite susisiekti kilus klausimams arba norėdami pateikti skundą dėl tarpvalstybinio pobūdžio ginčo.