+370 5 265 0368

Europa saugo mus kasdieniniame gyvenime...Ir mes ne visada tai pastebime!

2019-05-08

EVZ-euandme-FB-22.pngDaugiau jokių tarptinklinio ryšio mokesčių skambučiams, SMS ar mobiliajam internetui Europoje, teisė per 14 dienų apsigalvoti dėl internetu įsigyto pirkinio, geresnė asmens duomenų apsauga, keleivių teisės skirtingoms transporto priemonėms...

Europos dienos proga (gegužės 9 d.) ir likus keletui savaičių iki Europos Parlamento rinkimų, pristatome trumpą filmuką kokių konkrečių pokyčių Europa atnešė į europiečių kasdieninį gyvenimą. Pozityvi vizija apie tai kas veikia Europoje!

Žiūrėkite filmuką „Europa saugo mus kasdieniniame gyvenime“ anglų kalba https://www.youtube.com/watch?v=RxDeFDxULVk&feature=youtu.be (sukurtas Europos vartotojų centro Prancūzijoje).

„Mes džiaugiamės galėdami dirbti srityje, kuri liečia mus visus, vartotojus, ir kurioje Europa mus saugo. Mūsų 30 šalių tinklas (ECC-Net), kuris yra dalinai finansuojamas Europos Sąjungos, taip pat yra geras pavyzdys konkretaus ir naudingo instrumento vartotojams Europoje“, teigia Europos vartotojų centro Lietuvoje vedėja Raimonda Balnienė.

Europos vartotojų centras Lietuvoje veikia nuo 2005 m. Centro misija – padėti spręsti problemas, kilusias Lietuvos vartotojams, įsigijusiems nekokybišką prekę ar paslaugą Europos Sąjungos valstybėse narėse, Norvegijoje ar Islandijoje bei šių valstybių vartotojams, įsigijusiems nekokybišką prekę ar paslaugą Lietuvoje. Europos vartotojų centro Lietuvoje specialistai patarimus ir pagalbą vartotojams teikia nemokamai!

Daugiau informacijos Europos vartotojų centro Lietuvoje svetainėje www.ecc.lt

Šis spaudos pranešimas  buvo finansuojama Europos Sąjungos Vartotojų Programos (2014-2020).

Šio spaudos pranešimo turinys atspindi tik autoriaus poziciją bei yra jo atsakomybė; tai negali būti vertinama kaip atspindinti Europos Komisijos ir/ar Vartotojų, sveikatos, žemės ūkio ir maisto programų vykdomosios agentūros (CHAFEA) ar kitos Europos Sąjungos institucijos poziciją. Europos Komisija ir Agentūra neprisiima jokios atsakomybės už pateiktos informacijos panaudojimą.“

 

Pateikti skundą Reikia patarimo