+370 5 265 0368

Gedimino prospekte – šventė ir naudingi patarimai

2018-05-08
Gegužės 9 d. Vilniaus Kudirkos aikštėje Europos dienos proga – nemokamos konsultacijos ir informacija visiems Lietuvos piliečiams. Minint tarptautinę Europos taikos ir vienybės dieną Europos vartotojų centras primins Lietuvos vartotojams jų teises.
Kaip ir kasmet Europos vartotojų centro (EVC) specialistai nemokamai konsultuos Lietuvos piliečius kokiais atvejais Centras gali padėti vartotojams įsigijus nekokybiškas prekes ar paslaugas kitose Europos Sąjungos šalyse, Islandijoje ir Norvegijoje.
Daugiausiai dėmesio bus skiriama nesklandumams, kurie kyla vasaros kelionių metu. Specialistai patars kaip elgtis ir kur kreiptis, jeigu buvo atšauktas ar atidėtas lėktuvo skrydis, vėlavo, dingo arba buvo sugadintas bagažas. Visų lankytojų taip pat laukia smagios viktorinos, žaidimai ir dovanos.
1985 m. Europos Sąjungos vadovų susitikime Milane nuspręsta gegužės 9 d. minėti kaip Europos taikos ir vienybės dieną. Lietuvoje Europos diena pradėta švęsti 2002 m., kai šalis dar siekė narystės Europos Sąjungoje.
EVC Lietuvoje kartu su Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos specialistais konsultacijas teiks nuo 10.30 iki 14.30 val.
Europos vartotojų centras Lietuvoje veikia nuo 2005 m. Jis priklauso Europos vartotojų centrų bendradarbiavimo tinklui (ECC-Net), kuris jungia centrus, įsikūrusius 28 ES valstybėse narėse, Norvegijoje ir Islandijoje. Centro paslaugos vartotojams – nemokamos.
Pateikti skundą Reikia patarimo