+Šiuo metu konsultacijų telefonas laikinai neveikia (rašykite el. paštu [email protected])
370 5 265 0368 Konsultacijos I-V (08:00 - 12:00)

Nori ramiai pirkti ir keliauti Europoje? Atsisiųsk mobiliąją programą „ECC-Net:Travel 2.0“

2015-06-09

FRONTPAGE_ECC_TRAVEL_APP2015_15x17cm_LT.pngAtostogas sugadino Rygoje atšauktas skrydis, viešbutis Romoje negrąžino užstato, o  Paryžiuje pirkti batai buvo nekokybiški? Būk ramus – dabar savo teisių gali reikalauti tos šalies, kurioje esi, kalba. Skamba per gerai, kad būtų tiesa? Tai įmanoma su mobiliąja programa „ECC-Net:Travel 2.0“, kuri skirta vartotojams, perkantiems ir keliaujantiems visose Europos Sąjungos šalyse, Islandijoje ir Norvegijoje.

Programa padės išspręsti kelionėje kylančias problemas ir savo teises pasakyti 25 kalbomis:  bulgarų, kroatų, čekų, danų, vokiečių, anglų, olandų, estų, suomių, prancūzų, graikų, vengrų, islandų, italų, lietuvių, latvių, maltiečių, norvegų, lenkų, portugalų, rumunų, slovakų, slovėnų, ispanų ir švedų.

Patekai į bėdą? Programa nurodys, kaip išsikviesti vietos pareigūnus ar gelbėjimo tarnybas, susirasti savo šalies ambasadą, artimiausią Europos vartotojų centrą, taip pat čia rasi ECC-Net bei Europe direct  informacinių centrų kontaktus.

Programa naudotis labai paprasta! Informacija suskirstyta į 8 aktualias temas: prekių pirkimas, automobilio nuoma, kelionė lėktuvu, kelionė traukiniu, kelionė autobusu, kelionė laivu/keltu, apgyvendinimas, sveikatos problemos. Kiekvienoje temoje nurodyti dažniausi vartotojų teisių pažeidimai. Tiesiog reikia susirasti savo situaciją ir programa nurodys, kaip elgtis toliau.

Svarbiausia, kad visa tai – ne tik patogu, bet ir nieko nekainuoja!

Programą galima nemokamai atsisiųsti iš Apple app (iOS programa), Google Playstore (Android programa) arba Windows Apps+GamesStore (Windows sistema). Instaliavus išmaniąjame telefone ar planšetiniame kompiuteryje, mobiliąją programą galima naudoti visur, ji veikia neprisijungus prie interneto, todėl nereikės sukti galvos dėl tarptinklinio ryšio mokesčių.

ECC-Net: Travel mobilioji programa yra jungtinis 30-ties ECC-Net narių projektas. ECC-Net – tai Europos vartotojų centrų, veikiančių kiekvienoje ES valstybėje, Islandijoje ir Norvegijoje, tinklas. Centrai teikia nemokamą pagalbą ir patarimus vartotojams, juos dalinai finansuoja Europos Sąjunga.

Lietuvoje ECC-Net atstovauja Europos vartotojų centras Lietuvoje (daugiau informacijos www.ecc.lt).

Informacija čia
Pateikti skundą Reikia patarimoApklausa dėl kokybės

Apklausos modulis nėra įdiegtas.