+Šiuo metu konsultacijų telefonas laikinai neveikia (rašykite el. paštu [email protected])
370 5 265 0368 Konsultacijos I-V (08:00 - 12:00)

Rinkoje - padirbti bilietai į UEFA Euro 2016

2016-01-25

Europos vartotojų centras Austrijoje praneša, kad likus penkiems mėnesiams iki čempionato pradžios, rinkoje pasirodė padirbti bilietai į UEFA Euro 2016 Prancūzijoje.

2016 metais nuo birželio 10 d. iki liepos 10 d. vyks UEFA Europos futbolo čempionatas Prancūzijoje. Bilietus galima įsigyti tik per oficialią UEFA platformą: euro2016.tickets.uefa.com

Nepaisant to, EVC Austrijoje jau gavo skundų dėl padirbtų ar nepristatytų bilietų ir skundų dėl nesąžiningų pardavėjų. Norėdama įspėti vartotojus, EVC Austrijoje paruošė keletą patarimų kaip saugiai internetu nusipirkti bilietus.

Bilietų pirkimas į UEFA Euro 2016

  • Bilietus užsakinėkite iš oficialaus UEFA bilietų pardavėjo.
  • Atsispausdinkite visą užsakymo informaciją ir saugokite ją, kad turėtumėte įrodymą, jeigu kiltų ginčas. Ekrano nuotraukos taip pat tinka.
  • Nepasitikėkite išskirtiniais ar specialiais pasiūlymais internete ar bilietų pasiūlymais į renginius, į kuriuos bilietai išparduoti.
  • Kartais atsitinka, kad bilietų kasos neapskaičiuoja kiekių ir jų atspausdinama daugiau nei reikia. Tokiu atveju jums nereikia priimti menkavertės kompensacijos (bilietai prastesnėse vietose ar į kitas rungtynes), bet galite prašyti, kad grąžintų pinigus už bilietus.
  • Jeigu už bilietus mokėjote kreditine kortele ir jų negavote, po varžybų dienos susisiekite su savo kreditinės kortelės išdavėju (banku) ir prašykite raštu, kad grąžintų pinigus už bilietus, nes pardavėjas nesugebėjo suteikti sutartos paslaugos.
  • Jeigu Jūs negavote bilietų ir nepavyko susigrąžinti pinigų, Jums lieka vienintelis būdas - kreipimasis į policiją.
Informacija čia
Pateikti skundą Reikia patarimoApklausa dėl kokybės

Apklausos modulis nėra įdiegtas.