+Šiuo metu konsultacijų telefonas laikinai neveikia (rašykite el. paštu [email protected])
370 5 265 0368 Konsultacijos I-V (08:00 - 12:00)

Saugokitės! Sukčiai šiuo metu naudoja ECC-Net logotipą

2016-03-03

Europos vartotojų centras Prancūzijoje praneša, kad būtumėte atsargūs, kadangi sukčiai šiuo metu naudoja Europos vartotojų centrų tinklo (ECC-Net) logotipą ir elektroninio pašto adresus panašius į ECC-Net, kad apgautų žmones. Pavyzdžiui, [email protected],  [email protected] skelbia, kad dirba “Groupe CEC” ir nukreipia savo el. laiško paraše į Europos vartotojų centro Vokietijoje steigėjo svetainę cec-zev.eu.

Išsiaiškinta, kad sukčiai susisiekia su vartotojais, kurie praeityje buvo investavę į forex ir pan., prisistatydami, kad skambina iš biržos reguliavimo tarnybos ir išsiaiškino, kad dar liko dalis vartotojo investuotų pinigų. Tada skambina iš asociacijos (šiuo metu naudoja pavadinimą EAM) pasakyti, kad gali padėti atgauti tą sumą. Tada atsiunčia banko sąskaitos ekrano nuotrauką iš eletroninio pašto, kuris atrodo panašus į Europos vartotojų centro (EVC) adresą ir atsiunčia realiai egzistuojančio banko Prahoje duomenis, kur vartotojas turėtų atsiųsti administravimo mokesčius, su ECC-Net logotipu.

foto_jpg.jpg

Panašu, kad jie taip pat nurodo, kad turi ECC-Net ženklą ar sutartį, kad įgautų vartotojo pasitikėjimą.

Šiuo metu Europos vartotojų centras Prancūzijoje yra pateikęs skundą policijai ir įspėjęs visas suinteresuotas šalis, kurios dirba toje srityje, Prancūzijoje.

Pateikti skundą Reikia patarimoApklausa dėl kokybės

Apklausos modulis nėra įdiegtas.