+370 5 265 0368

Vykstantiems į Pasaulio vyrų rankinio čempionatą

2017-01-20

Šiuo metu Prancūzijoje vyksta Pasaulio vyrų rankinio čempionatas 2017. Jei jūs planuojate jį stebėti, perskaitykite Europos vartotojų centro Prancūzijoje paruoštus patarimus.

Neretai į tokius renginius platinami suklastoti bilietai, todėl jei norite išvengti nesusipratimų, bilietus pirkite tik oficialioje svetainėje www.francehandball2017.com/en/. 

Patenkant į stadioną vykdoma automatinė patikra, todėl neoficialiose svetainėse pirkti bilietai gali būti atmesti. 

Eidami į varžybas pasiimkite ne tik bilietą, bet ir galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą, kurio gali prireikti saugumo sumetimais.

ŸDidelių renginių metu Prancūzijoje taikoma nemažai saugumo priemonių (ypač prie stadiono), todėl patariama atvykti anksčiau ir į varžybas nesinešti draudžiamų daiktų - dėl jų galite būti neįleistas į renginį, net jei turite bilietą.

Rūpinantis į čempionatą atvykstančių asmenų saugumu Prancūzijoje sustiprinta policijos ir karinių pajėgų apsauga, todėl patartina su savimi turėti galiojantį asmens dokumentą, kad galėtumėte lengvai įrodyti savo tapatybę. Pateikti asmens dokumentą jūsų gali paprašyti keliaujant  traukiniu (ypač jei atvykstate iš kitos šalies), o bagažas gali būti tikrinamas ne tik oro uostuose ar traukinių stotyse, bet ir viešose vietose, pavyzdžiui, prekybos centruose ar parduotuvėse.  

Atkreipkite dėmesį į tam tikrus viešbučio rezervavimo aspektus. Rezervacija turi būti patvirtinta raštu, nurodyta tokia informacija: nakvynių skaičius, atvykimo ir išvykimo data, kambarių skaičius ir maitinimo tipas, svečių skaičius, parkavimo sąlygos. Rezervacijos patvirtinimą kartu su kaina jums turi pateikti viešbučio vadybininkas. Jei viešbutį užsakėte kelionių agentūroje, jums turi būti pateiktas viešbučio ir kambario aprašymas, informacija apie pastatą, draudimą, administracinius ir kitus taikomus formalumus. Įprastai Prancūzijoje viešbučių užsakymai patvirtinami likus dviem savaitėms iki atvykimo dienos, atšaukti užsakymą galite ne vėliau kaip prieš 24 val. Atidžiai perskaitykite bendras sąlygas - jei jūs norite atšaukti užsakymą, o ne pakeisti datą, jums gali tekti sumokėti visą kainą. Net jei atvykti negalite dėl ypatingų aplinkybių (force majeure), nuo pareigos sumokėti viešbučiui jus gali atleisti tik teismo sprendimas.

Daugiau naudingos informacijos ieškokite Europos vartotojų centro Prancūzijoje svetainėje http://www.europe-consommateurs.eu/en/news-and-alerts/sports-and-events/world-mens-handball-championship-2017/

Pateikti skundą Reikia patarimo