+370 5 265 0368 Konsultacijos I-V (08:00 - 12:00)

Naujienos


Auga vartotojų ir verslininkų informuotumas vartotojų teisių apsaugos srityje
2016 m. vasario 9 d. spaudos konferencijoje teisingumo ministras dr. Juozas Bernatonis ir Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos direktorius dr. Feliksas Petrauskas pristatė vartotojų ir verslininkų nuomonės tyrimo rezultatus dėl vartotojų teisių apsaugos Lietuvoje. Tyrimo metu buvo apklausti Lietuvos gyventojai ir įvairaus dydžio verslo įmonių atstovai iš 41 Lietuvos miesto ir kaimo.
Skaityti
Europos vartotojų centro Kalėdų šventė
2015 m. gruodžio 3 d. 14-17 val. Vilniuje, prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ (Ozo g. 25, Vilnius), prie McDonald‘s restorano vyks Europos vartotojų centro Kalėdų šventė.
Skaityti
UAB "Air Lituanica" bankrotas
Vilniaus apygardos teismas 2015 m. rugpjūčio 24 d. nutartimi iškėlė bankroto bylą UAB "Air Lituanica" (įmonės kodas 302792426). Bankroto administratoriumi paskyrė UAB „Baklis“, įgaliotas asmuo R. Jacevičius.
Skaityti
Rinkoje - padirbti bilietai į UEFA Euro 2016
Europos vartotojų centras Austrijoje praneša, kad likus penkiems mėnesiams iki čempionato pradžios, rinkoje pasirodė padirbti bilietai į UEFA Euro 2016 Prancūzijoje.
Skaityti
Svarbi informacija skrydžių bendrovės „Estonian Air“ klientams
2015 m. lapkričio 8 d. Estijos nacionalinė skrydžių bendrovė „Estonian Air“ nutraukė savo veiklą. Jei esate įsigiję bilietus šioje bendrovėje, būtinai perskaitykite žemiau pateiktą informaciją, kad nepatirtumėte nuostolių.
Skaityti
Viešosios konsultacijos dėl skaitmeninio turinio ir materialiųjų vertybių internetinio pirkimo sutarties taisyklių
Vartotojai ir įmonės vis dažniau naudojasi internetu pramogoms, kasdieninio gyvenimo reikmėms ir pirkti produktams. 2014 m. internetu pirko 50 % ES vartotojų, t. y. nuo 2007 m., kai jų buvo 30 %, jų skaičius išaugo. 2013 m. 28 ES šalyse prekes ir paslaugas internetu pirko 38 % įmonių. Tačiau visas tarpvalstybinės e. prekybos Europos Sąjungoje potencialas dar toli gražu neišnaudotas.
Skaityti
Pakaitinis naudojimasis patalpomis ir ilgalaikiai atostogų produktai – tegul viskas būna aišku!
Pakaitinis naudojimasis nuosavybe (ang. time-shares), atostogų klubai, laisvalaikio kreditai, „nemokamos“ atostogos ir kelionės čekiai – tai tik keletas pasiūlymų, kuriais gali pasinaudoti vartotojai, planuojantys atostogas arba jau leidžiantys jas saulėtuose ir gražiuose kurortuose.
Skaityti
Europos skubių pranešimų apie pavojingus produktus sistema
Sužinokite daugiau apie Europos skubių pranešimų apie pavojingus produktus sistemą.
Skaityti
Komisija kartu su Europos vartotojų apsaugos institucijomis siekia geriau užtikrinti vartotojų teises automobilių nuomos sektoriuje
Šiandien penkios didžiausios automobilių nuomos bendrovės sutiko iš esmės peržiūrėti vartotojų traktavimą. Šį žingsnį paskatino bendri Europos Komisijos ir nacionalinių vykdymo užtikrinimo institucijų veiksmai. Piliečiams bus pasiūlytos aiškesnės sutarčių sąlygos dėl draudimo ir degalų bako papildymo, palankesnis žalos atlyginimas ir skaidresnės kainos. Pastaraisiais dvejais metais Europos vartotojų centrai gavo gerokai daugiau nei anksčiau skundų, susijusių su automobilių nuoma.
Skaityti
< 1 2 3 ... 15 16
17
18 19 >
Pateikti skundą Reikia patarimo