+370 5 265 0368 Konsultacijos I-V (08:00 - 12:00)

Naujienos


Tarptautinė konferencija „Vartotojų ir verslininkų ginčų sprendimo alternatyvos“
2016 m. kovo 18 d., penktadienį, 9.30 val. Konstitucijos salėje (Seimo I rūmai, 3 aukštas, Gedimino pr. 53, Vilnius) Seimo Žmogaus teisių komitetas, Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, VšĮ „Europos vartotojų centras“, Mykolo Romerio universiteto Tarptautinės ir Europos Sąjungos teisės institutas rengia Europos vartotojų dienai skirtą tarptautinę konferenciją „Vartotojų ir verslininkų ginčų sprendimo alternatyvos“.
Skaityti
Ar teko susidurti su diskriminacija perkant internetu?
Prašome Jūsų atsakyti į 3 trumpus klausimus apie ES vartotojų diskriminavimą dėl gyvenamosios vietos ar pilietybės apsiperkant internetu.
Skaityti
Pakaitinis naudojimasis patalpomis ir ilgalaikiai atostogų produktai – tegul viskas būna aišku!
Pakaitinis naudojimasis nuosavybe (ang. time-shares), atostogų klubai, laisvalaikio kreditai, „nemokamos“ atostogos ir kelionės čekiai – tai tik keletas pasiūlymų, kuriais gali pasinaudoti vartotojai, planuojantys atostogas arba jau leidžiantys jas saulėtuose ir gražiuose kurortuose.
Skaityti
Klausimynas “Atostogų užsakymas internetu: ar nurodyta kaina yra galutinė kaina?”
Europos vartotojų centrų tinklas (ECC-Net) šiuo metu įgyvendina jungtinį projektą tema “Atostogų užsakymas internetu: ar nurodyta kaina yra galutinė kaina?”.
Skaityti
Auga vartotojų ir verslininkų informuotumas vartotojų teisių apsaugos srityje
2016 m. vasario 9 d. spaudos konferencijoje teisingumo ministras dr. Juozas Bernatonis ir Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos direktorius dr. Feliksas Petrauskas pristatė vartotojų ir verslininkų nuomonės tyrimo rezultatus dėl vartotojų teisių apsaugos Lietuvoje. Tyrimo metu buvo apklausti Lietuvos gyventojai ir įvairaus dydžio verslo įmonių atstovai iš 41 Lietuvos miesto ir kaimo.
Skaityti
Europos vartotojų centro Kalėdų šventė
2015 m. gruodžio 3 d. 14-17 val. Vilniuje, prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ (Ozo g. 25, Vilnius), prie McDonald‘s restorano vyks Europos vartotojų centro Kalėdų šventė.
Skaityti
Saugokitės! Sukčiai šiuo metu naudoja ECC-Net logotipą
Europos vartotojų centras Prancūzijoje praneša, kad būtumėte atsargūs, kadangi sukčiai šiuo metu naudoja Europos vartotojų centrų tinklo (ECC-Net) logotipą ir elektroninio pašto adresus panašius į ECC-Net, kad apgautų žmones.
Skaityti
Rinkoje - padirbti bilietai į UEFA Euro 2016
Europos vartotojų centras Austrijoje praneša, kad likus penkiems mėnesiams iki čempionato pradžios, rinkoje pasirodė padirbti bilietai į UEFA Euro 2016 Prancūzijoje.
Skaityti
Svarbi informacija skrydžių bendrovės „Estonian Air“ klientams
2015 m. lapkričio 8 d. Estijos nacionalinė skrydžių bendrovė „Estonian Air“ nutraukė savo veiklą. Jei esate įsigiję bilietus šioje bendrovėje, būtinai perskaitykite žemiau pateiktą informaciją, kad nepatirtumėte nuostolių.
Skaityti
< 1 2 3 ... 17 18
19
20 21 >
Pateikti skundą Reikia patarimoApklausa dėl kokybės

Apklausos modulis nėra įdiegtas.