+370 5 265 0368

Naujienos


DAŽNIAUSI KLAUSIMAI DĖL KELIONIŲ ATŠAUKIMO, SUSIJUSIO SU KORONAVIRUSU
Į kurias šalis ar teritorijas šiuo metu nerekomenduojama vykti?

Skaityti
ECC-Net švenčia 15 metų jubiliejų!
ECC-Net švenčia 15 metų jubiliejų!
Skaityti
Svarbi informacija Lietuvos vartotojams dėl skundų, susijusių su Jungtine Karalyste, nagrinėjimo
Europos vartotojų centrų tinklas (ECC-Net) informuoja, kad atsižvelgiant į „Brexit“ situaciją ir suderinus su Europos vartotojų centru Jungtinėje Karalystėje, sustabdomas naujų vartotojų skundų, kai pardavėjas/paslaugos teikėjas registruotas Jungtinėje Karalystėje, priėmimas. Iki š. m. spalio mėnesio pateikti vartotojų skundai bus toliau nagrinėjami įprasta tvarka. Daugiau informacijos dėl tolimesnio Europos vartotojų centro Jungtinėje Karalystėje likimo bus žinoma po 2019 m. spalio 31 d.  
Skaityti
Europos vartotojų centrų tinklas (ECC-Net) - kovai su spąstais socialinėje medijoje
Kiekvieną dieną Europos vartotojai susiduria su tikslinėmis reklamomis, kuriose pateikiami viliojantys pasiūlymai socialinėje medijoje. Facebook, YouTube ir kitos socialinės medijos yra greita ir efektyvi priemonė pasiekti vartotojus, pateikiant pasiūlymus, kuriems jie negalės atsispirti. Tačiau kai kurios bendrovės tuo naudojasi norėdamos įvilioti vartotojus į prenumeratos spąstus arba pasisavinti jų pinigus ir duomenis.
Skaityti
Karštoji linija turistams 2020 m. Tokijo olimpinėms žaidynėms
Planuojate keliauti į 2020 m. Tokijo olimpines žaidynes? Japonijos nacionalinis vartotojų reikalų centras įsteigė pagalbos vartotojams liniją, kuri skirta padėti spręsti vartotojų teisių problemas.
Skaityti
Bilietų pardavimo agentūra priversta grąžinti pinigus keleiviui
Keleiviui, ne dėl savo kaltės už lėktuvo bilietą sumokėjusiam 2 kartus, teko ilgokai kovoti, kol pavyko susigrąžinti pinigus. Apginti savo teises vartotojui pavyko tik į pagalbą pasitelkus Europos vartotojų centrų tinklą (ECC-Net).
Skaityti
Sužinok savo keleivio teises Tarptautinėje turizmo parodoje ADVENTUR 2020!
Sausio 24–26 d. Europos vartotojų centras kartu su Valstybine vartotojų teisių apsaugos tarnyba dalyvaus Tarptautinėje turizmo parodoje Adventur 2020, kur dalinsis keliautojams aktualia informacija ir patarimais.
Skaityti
Vartotojų teisių gynėjams – kupini naujų iššūkių ir rekordiniai 2019-ieji
Jau ketvirtus metus Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos (toliau – Tarnyba) ir Europos vartotojų centro Lietuvoje organizuojamoje vartotojų teisių apsaugos konferencijoje š. m. lapkričio 28 d. pristatytos reikšmingiausios vartotojų teisių apsaugos aktualijos.
Skaityti
Kaip prancūzas Lietuvoje teisybės ieškojo ir pinigus atgavo
Prancūzijos gyventojas apsipirko lietuviškoje internetinėje svetainėje: už daugiau nei 500 eurų pirko automobiliui skirtų prekių. Prekės taip ir nepasiekė Prancūzijos.
Skaityti
< 1
2
3 4 ... 13 14 15 >
Pateikti skundą Reikia patarimo