+370 5 265 0368 Konsultacijos I-V (08:00 - 12:00)

Naujienos


Patarimai vartotojams – pažinčių internetinės svetainės
Daug vartotojų naudojasi pažinčių internetinėmis svetainėmis ir sudaro sutartis su paslaugų teikėjais, teikiančiais pažinčių paslaugas internetu, net nesuprasdami, kad sudaro pratęsiamas sutartis, kurios yra mokamos. Kai kuriais atvejais vartotojai žino, kad sudaro sutartis ir paslaugos yra mokamos, bet jie ne visada supranta, kad tai yra sutartis su automatiniu pratęsimu.
Skaityti
Patarimų sąrašas vartotojams - bendrai apie elektroninę prekybą
Europos vartotojų centrų tinklas parengė patarimų sąrašą vartotojams apie jų teises perkant internetu.
Skaityti
Patarimai vartotojams – neužsakytos prekės
Ką daryti, jeigu gavote prekes, kurių neužsisakėte? Jūs nesate atsakingas už prekes, kurių neužsakėte ir neturite už jas mokėti. Nors ir nesate atsakingas už prekes, jūs vis tiek turite pareigą tinkamai pasirūpinti prekėmis ir pasirūpinti jų grąžinimu kompanijai jos sąskaita, jeigu pageidaus.
Skaityti
Patarimai keliaujantiems dėl bagažo
Kiekvienam skraidančiam lėktuvu gali atsitikti, kad atskridus į oro uostą, ateinate prie bagažo išdavimo juostos ir laukiate, laukiate... o jūsų bagažas taip ir nepasirodo. Deja, taip kartais atsitinka. Bagažas gali vėluoti ar net visai dingti. Kaip nuo to apsisaugoti ir ką daryti, jeigu vis dėlto bagažas dingo, vėluoja ar gaunamas apgadintas?
Skaityti
Patarimai vartotojams – Nemokamų pavyzdžių pakuotė
Turite būti ypač atsargūs užsisakydami nemokamus produktų pavyzdžius. Taip vadinami „nemokami“ produktų pavyzdžiai dažniausiai pasirodo esą labai brangi prenumerata. Visada būkite nusiteikę skeptiškai pasiūlymų, kurie per geri, kad būtų tiesa, atžvilgiu.
Skaityti
Naudoto automobilio pirkimas: ką reikėtų žinoti?
Europos rinka piliečiams ir verslui atveria daug galimybių, tačiau tinkamai jomis pasinaudoti kartais pristinga žinių ir patyrimo. Naudoto automobilio pirkimas ne tik eiliniam vartotojui, bet ir patyrusiam automobilių žinovui gali tapti rimtu išbandymu. Internete galima rasti daug praktinių patarimų iš techninės pusės, į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis naudotą automobilį. Mes pateiksime keletą praktinių patarimų iš teisinės pusės, ką reikėtų žinoti perkant naudotą automobilį.
Skaityti
< 1 2 3 ... 18 19
20
Pateikti skundą Reikia patarimoApklausa dėl kokybės