NUO KELIONIŲ ORGANIZATORIAUS WORLD VISITOR AS NUKENTĖJĘ VARTOTOJAI KVIEČIAMI JUNGTIS PRIE GRUPĖS IEŠKINIO

12 rugsėjo, 2023

Vilniaus apygardos teisme priimtas grupės atstovo, Lietuvos nacionalinės vartotojų federacijos, pareikštas grupės ieškinys dėl pripažinimo, kad kelionės organizatorius neįvykdė įsipareigojimų ir pažeidė grupės narių teises bei interesus.

Atsakovas šioje byloje yra World Visitor AS (juridinio asmens kodas 995944588, reg. buveinės adresas Nydalsveien 28, 0484 Oslo, 0301 Oslo, Norvegija). Kelionės organizatorius World Visitor AS veikė per kelionės agentą UAB „Orange Style“ (juridinio asmens kodas 300109127).

Grupę sudaro 124 turistai/vartotojai, nukentėję nuo kelionės organizatoriaus World Visitor AS, kuris neįvykdė įsipareigojimų įvykdyti iš anksto organizuotas turistines keliones bei ekskursijas į Italiją, Dubajų (JAE), Paryžių (Prancūziją), Sakartvelą, Ispaniją, Monaką, Vokietiją, Turkiją ir kt., ir negrąžino nei už keliones, nei už kitas su kelionėmis susijusias paslaugas, sumokėtų piniginių lėšų, neatlygino vartotojams neturtinės žalos.

Norintys prisijungti prie bylos ir tapti grupės nariais,  kviečiami iki  2023-09-29 kreiptis į Lietuvos nacionalinę vartotojų federaciją el. paštu [email protected] nurodant savo vardą, pavardę, el.paštą ir telefoną.

Visa aktuali informacija apie grupės ieškinio bylos nagrinėjimo eigą ir šioje byloje atliekamus procesinius veiksmus grupės nariams teikiama telefonu +370 67088376 (advokatas Marius Zamulskis).