Pateikti skundą


Jei esate Europos Sąjungos, Norvegijos ar Islandijos gyventojas ir kitoje nei savo gyvenamojoje ES šalyje įsigyjote netinkamos kokybės prekę ar paslaugą, turite:

1 žingsnis
Jei yra galimybė, su skundu kreipkitės į pardavėją/paslaugos teikėją dar esant paslaugų teikimo vietoje. Išsisaugokite visus dokumentus, kurie padėtų apskaičiuoti patirtą žalą bei jei manote, jog būtų naudinga - padartykite kelias nuotraukas. 
2 žingsnis
Jei problemos išspęsti nepavyks, raštu (el. paštu ar laišku) su skundu kreipkitės į pardavėją/paslaugos teikėją. Jei pardavėjas/paslaugos teikėjas neatsakys per 2 sav. (oro vežėjas per 4 sav.) ar jo atsakymas Jūsų netenkins, galite pateikti skundą Europos vartotojų centrui.  
3 žingsnis
Skundą Europos vartotojų centrui galite pateikti užpildant skundo formą. Skundo formos 3 puslapyje pridėkite nekokybiškų prekių ar paslaugų suteikimo faktą liudijančius dokumentus bei susirašinėjimą su pardavėju/paslaugos teikėju. Nepamirškite užpildę formą 1 puslapyje paspausti mygtuką "paduokite skundą". Jei turite daugiau nei 4 dokumentus, kurių negalite prisegti prie formos, siųskite juos el.paštu info@ecc.lt kartu nurodydami skundo pateikimo numerį.

Pildyti skundo formą

*Skundo formą atidarykite ne per naršyklę. 

Pateikus skundą, ne vėliau kaip per 5 d.d. bus paskirtas teisininkas, kuris su Jumis susisieks. 

Jei kilo problemų pildant skundo formą, prašome susisiekti su Europos vartotojų centru telefonu (8 5) 2650368 ar el. paštu info@ecc.lt. Jei skundo formos užpildyti nepavyks, skundą laisva forma galite pateikti el. paštu info@ecc.lt

Pateikti skundą Reikia patarimo 

Lytis

Amžius

Atgal

Kaip sužinojote apie Europos vartotojų centrą?*

Atgal

Ar esate patenkinta/as Europos vartotojų centro suteiktų paslaugų kokybe?*

Atgal

Ar Jums suteikta pagalba bei patarimai padėjo Jums geriau suprasti Jūsų teises pardavėjo/paslaugos teikėjo atžvilgiu, ar tai padėjo išspręsti Jūsų problemą?*

Atgal

Ar Europos vartotojų centras į Jūsų paklausimus atsakė greitai?*

Atgal

Ar Europos vartotojų centro interneto svetaine paprasta naudoti?*

Atgal
Rezultatas